az-ubytovani.info **** Hotel Ostrov Garni ubytovanie Sadska

**** Hotel Ostrov Garni ubytovanie Sadska

Hotel Sadska Ostrov Garni Ubytovanie Hotel Ostrov Garni Sadská :
Hotel vyššej kategórie sa nachádza v kľudnej časti mesta Sadská, len dve minúty chôdze od námestia. Vzdialenosť z Prahy po diaľnici D11 je asi 30 km, exit 25.

Sadská ubytovanie v blízkosti Prahy Hotel Ostrov Garni :
Budova hotelu je po celkovej rekonštrukcii, prevádzku začal v lete 2007. Hotel Ostrov Garni ponúka ubytovanie na vysokej úrovni v moderne zariadených izbách a apartmánoch.

Hotel Ostrov Garni Sadská ubytovanie :
V príjemnom prostredí sú vám k dispozícii 4 dvojlôžkové izby, 4 apartmány a 2 apartmány s vybaveným kuchynským kútom. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, toaletou, televíziou a prípojkou na internet. Celková kapacita je 20 lôžok v 10 izbách a 5x s možnosťou prístelky.

Sadská hotelové ubytovanie Ostrov Garni služby :
V cene ubytovania sú zahrnuté kontinentálne raňajky a pripojenie na internet. Ubytovanie so zvieratkom je možné za poplatok 120,- Kč na deň. Možno platiť platobnými kartami.

Ostrov Garni Sadská ubytovanie pri Prahe aktivity v okolí :
Mesto Sadská sa rozprestiera pod výrazne vystupujúcim kopcom v Polabskej nížine. Bývalému kúpeľnému mestečku dominuje kostolík sv. Apolinára. Kúpeľnú históriu dnes pripomína len prameň minerálnej vody Sadka a expozícia miestneho múzea. Krásnou prechádzkou dojdete k jazeru. Bývalá pieskovňa s čistou vodou je rajom rybárov, ale aj obľúbeným miestom na kúpanie. Neďaleko je Kerský les známy z filmu "Slávnosti sněženek". Filmová Hájenka tu skutočne stojí a ponúka Postřižinské pivo "Divočáka s kapustou" i "šípkovou". Pre tých čo neholdují zlatému moku pramení v lese prírodná minerálka Josefský prameň alias Kerka. Celým Hrabalovým Kerskom vedie chodník Bohumila Hrabala. Uvidíte Hrabalovu chatu. Lesný ateliér Kuba v galérii ponúka po celý rok stretnutie s tvorbou českých maliarov, sochárov, grafikov, fotografov, keramikov a iných výtvarníkov.
Hotel Sadska Ostrov Garni - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Sadska Ostrov Garni - možnosť pripojenia na internetHotel Sadska Ostrov Garni - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Sadska Ostrov Garni - akceptuje creditné karty VISAHotel Sadska Ostrov Garni - akceptuje creditné karty JCBHotel Sadska Ostrov Garni - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Sadska Ostrov Garni - Iybz sú vybavené televízoromHotel Sadska Ostrov Garni - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Sadska Ostrov Garni - Izby s vlastnou toaletou